| Nutemaiholbadarling a întrebat:

Buna cum fac la Barn Buddy banuti rosi BB? plzz

Răspuns Câştigător
| Piiink a răspuns:

Fa cuplele vezi sus in drepta ca este o cupa apesi acolo si puii in gradina numai fructul/leguma /floarea p care o vrei pana faci cupa big grin

vezi ca e pe mediii medalia albastra la prima sau cea rosie ma rog nu mai stiu tongue care e prima dar uitete dp ce le.ai luat acolo si vezi cat mai ai pana faci cupa big grin

funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna facand cupe la flori/legume/animale. Un sfat este sa faci la flori deoarece iti da mai multe credite eu am primit 1000 de credite(banuti rosii)cand am facut cupe la orhidee, trandafir.Intai faci medalia alba, rosie, albastra si dupa cupa.Numai bine.

| andrada_3947 a răspuns:

Nu sunt sigura ca de mult nu am mai jucat BARN BUDDY dar cred ca aia sunt bani adevarati (care trebuie sa ai cont la banca si trebuie sa iti dai toate datelede de pe cont si cum in ro se fura mult nu cred ca ii o idee buna )sadsad

funda♥♥♥

| ramonika53 a răspuns:

Trebuie sa faci cupe!

| 119908 a răspuns:

Cum mah