| mariamar1997 a întrebat:

Cum imi fac credite la Barn Buddy? (nu de alea galbene, de alea rosi)

Răspuns Câştigător
| AndreeaDenisa0778 a răspuns:

Trebuie sa-ti cumperi animale si cand faci cupa la ele iti da credite. Dar vezi ca nu la toate animalele e cupa ( de ex la gaina nu e cupa)si iti mai da credite la unele plante nu la toate...sau iti poti baga credit de pe telefon in joctongue Funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Yzzza a răspuns:

Plantezi plante pana cand primesti trofeu.Sau iti cumperi animale si le ingrijesti pana primesti trofeu.Sau mai poti iei credite cu monede hi5, iar daca nu ai monede hi5 poti sa cumperi cu telefonul, sau si mai simplu, poti descarca bara si in de fiecare data cand o folosesi primesti o moneda.

| VonStauffenberg a răspuns:

Iti pori face credite doar cumparatd Hi5 coins si cu acele coins cumparate iti poti cumpara la randul lor credite barn buddy

| ClaudiuGabriel a răspuns:

Plantezi un fel de planta De multe ori si O sa faci! Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ei cupa la plante si iti da credite(de exemplu la orhidee iti da 1000 credite si la trandafir la fel)