| Lorena_9308 a întrebat:

cum fac sa gasesc o intrebare pe TPU ca sa vad raspunsurile? am pus-o cand n-aveam cont si e anonima. cum o gasesc printre toate intrebarile? am incercat sa dau acolo la cauta intrebari sau raspunsuri dar n-a mers. multumesc

3 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Caut-o pe google iar dupa intrebare scrie TPU love struck
succes.

| Dianné a răspuns:

Salut. Incearca sa iti aduci aminte in ce categorie ai pus intrebarea, dupa care, jos in partea din stanga vei gasi toate categoriile; dai click pe cea in care ai pus in trebarea si iti vor aparea toate intrebarile RECENTE(puse mai devreme). Daca nu gasesti acolo, pe urmatoarea pagina(scrie jos, au numerotatie intrebarile astea). Si daca tot nu gasesti intrebarea, pune-o tot pe aceea anonima. Sper ca te-am ajutat! kiss

| Unsmilecucireasadeasupra a răspuns:

Daca acum ai cont te duci la vizualizare profil si ai la intrebari numarul de intrebari pe care leai pus si dai acolo si ai intrebarea. Pwp si bafta:*!