| Diana7383 a întrebat:

Daca pun o intrebare anonima cum o gasesc sa vad raspunsurile?

ca caut de 3 ore intrebarea si nu gasesc si chiar daca pun cuvinte din intrebare la "cauta intrebare si raspunsuri" imi apare cu totul altceva

big grin

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai usor este sa o cauti la categoria la care ai postat-o.

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Caut-o la categorie, daca nu o gasesti acum, incearca maine, cu siguranta o vei gasi. Daca nu, pune intrebarea de pe contul tau.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Caut-o la ''cautari intrebari si raspunsuri''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e postata sub anonimat, atunci trebuie sa astepti acceptul a 2 moderatori. Mai bine o cauti maine la categoria postata.