| kla00 a întrebat:

Pe messenger: cum dau sa-mi schimb numele, si sa apara la toti din lista mea numele schimbat?, nu numai mie?

2 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Nu se poate. poti doar sa il schimbi asa:
clik dreapta pe numele tau contact detalis si scrii la first si last si o sa apara la cei pe care ii adaugi. numai asa stiu ca merge

| Ctrl a răspuns:

Dai sus acolo unde scrie Actions->Send my contact details. O sa iti apara o fereastra cu toti din lista ta. Ii selecetzi pe toti; dai next si o sa iti apara o noua fereastra cu mai multe casute.Acolo unde scrie name scrii in prima casuta numele tau, cum vrei sa apara in lista. Dai save&close si dupa aceea Finish.Succes!