| andri22 a întrebat:

Buna cum imi desenez portretul din profil sau exista vreun program, imi trebuie neaparat. ofer

1 răspuns:
| Lou222 a răspuns:

Pai daca vrei sa-ti faci singur portretul poti sa rogi pe cineva sa-ti faca o poza si apoi desenezi tu... Daca nu, poti face asta si pe telefon, apoi descarci imaginea de pe telefon pe calculator. Poti cauta aplicatiile si pe calculator apoi le descarci pe telefon. Sau daca ai android poti sa le cauti pe google play. Sper ca te-am ajutat.