| KiddSimo a întrebat:

cum imi pot face si eu parul cret?

mentionez ca am parul drept si nu reusesc sa mi`l fac cret. dar nu vreau parul bucle.ci cret. o tennta de cret.am vazut ieri o tipa care avea im par superb:X era asa cretuliu si cu volum si nu era nici lung...pana mai jos de umeri:Xatat cat il am si eu... dar eu nu reusesc:( halp?:X

http://desprefrumusete.blogspot.com/......scurt.html

prima poza ceva in genu` dar parul mai lung putin

1 răspuns:
| Corina a răspuns:

Poti sa-ti faci parul cu ondulatorul sau poti sa-ti faci un permanent lejer. Oricum nu mi s-a parut asa de cretuliu parul tipei din poza. Se poate si mai cretuliu de atat.