| ionela1560 a întrebat:

Buna happy cum imi pot pune si eu imagine pe TPU ca nu stiu big grin ma puteti ajuta si pe mine dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| LorReen a răspuns:

Pai. Cand esti logata iti apare undeva in stanga Logat ca ionela1560. Dai la Editare Profil si undeva mai jos iti apare Selecteaza o imagine(sau ceva de genu`)hee hee dai Rasfoire si selectezi o imagine din Pc`ul tau apoi dai Salveaza profilulhappy

Sper ca te-am ajutat>big grin

3 răspunsuri:
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

E simplubig grin Te loghezi, dai la editare profil și apeși la „Selectare imagine profil" (este scris cu negru în josul paginii), apoi ți se deschid anumite fișiere cu imagini. Apeși pe imaginea favorită din fișier și linkul va apărea pe spațiul de pus imaginea. Api dai salvare profil. Sper c-ai înțeles, pa!

| pitikaaaa a răspuns:

Deci dai acolo unde scrie "editare profil"
si o sa vezi ca o sa iti apara mai multe chestii gen"nume, prenume, blog, sex, rasfoire imagine".
Asa deci sub "sex" este "rasfoire imagine"(sau ceva de genu nu stiu sigur), dai acolo unde scrie "rasfoire imagine" si iti alegi o poza din PC si apoi dai clik pe "salveaza profilbig grin
succes:*

| Andrada_5061 a răspuns:

Pai mai intai te loghezi! Apoi iti vor aparea niste texte scriese cu portocalui... dai la -->Editare Profil si iti va aparea o imagine si langa ea datele care trebuie sa le introduci dai aici Selecteaza imagine profil
Iti vor aparea imaginile din Pc`ul tau dai pe imaginea dorita si apoi Salveaza profilul
SucCes;*