| Maya_8602 a întrebat:

cum iti dai seama daca un baiat te place?(Este genul care este timid, si mai smecheras ca sa zic asa). Funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| Gentiana a răspuns:

Dupa felul cum te priveste,de cele mai multe ori asa iti dai seama.
Se mai poate ca si daca te cam ignora,sa te placa,pentru felul sau TIMID cum ai spus tu.Dar nu in toate cazurile.
Vezi daca vorbeste cu tine, cum vorbeste, cum se comporta.Cam astea! Succes!

5 răspunsuri:
| speranata a răspuns:

Dupa felul cum te priveste ci cum vorbeste cu tine daca vezi ca vb cu celalalte fete mai diferit decat cu tine si daca il rogi sa ii zica ceva unui coleg sa-i transmita nu stiu sa te lase in pace face inseamna ca te iubeste intreabai pe prietenii lui daca crezi ca te place
te puup
:**

| Loka a răspuns:

Pe mine de ex ma place un baiat din clasa.La ore se tot uita la mine, iar eu nu ii zic nimic pentru ca stiu ce gandeste.in pauze iese in evidenta, face diferite lucruri care sa ma impresioneze...etc.mi-am dat seama din prima mai ales cand se uita la mine...

| GwenS a răspuns:

Din modul cum se comporta cu tine,din priviri, din vorbele care ti le spune, deci din comportament.

| Alice_2720 a răspuns:

Buna.pai dupa cum se uita la tine si te baga in seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ncearca sa se aproprie de tine mereu