| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Cum pot afla parola de la contul de pe TPU?

pe. s: scuzati categoriabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| lascubianca a răspuns:

Daca ai uitat parola atunci cand te logezi dai la mi-am uitat parola si ei o sa tio trimite intr-un email sau o sa te puna sa o schimbi(parola nu contul)asa este la toate conturile(procedura ma refer).
te scuz cu categoria.

2 răspunsuri:
| DizzyXD a răspuns:

Pai nu o poti afla decat sa dai "ti-ai uitat parola " si sa o schimbibig grin

| lascubianca a răspuns:

Daca ai uitat parola atunci vezi ca atunci cand te loghezi, jos este ceva cu tiai uitat parola? apasa pe al, tio trimit pan mail sau te roaga sa o schimbi(parola nu contul)asa e procedura cu toate conturile