| eu_2619 a întrebat:

Cum pot descarca melodii pe telefonul Nokia 2630 daca se poate gratis.Merci.

5 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Pai iti activezi netu pe tel cu tariful de 3, 5 euro si intri pe cucurigu.com de pe tel si iti descarci orice gen de muzica care vrei tuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://74. 125. 77. 132/search? cu=cache:uAKWWoGmiVsJ:sextinio.blogspot.com/2009/09/teme-si-imagini-nokia-2630.html+melodii+pentru+nokia+2630&cd=9&hl=ro&ct=clnk&gl=ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se descarca melodii de pe net pe telefon

| Denisukk a răspuns:

Daca vrei sa descarci pe calculator iti trebuie cablu de date

| bau_6136 a răspuns:

Pai iti trebuie cablu USB pentru calculator