| Daniela1245 a întrebat:

cum pot incarca poze din telefon pe Instagram la "povestea mea"? Am vazut ca e posibil sa si fie incarcate din telefon nu numai poze pe moment.
Multumesc

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

In story poti pune doar poze facute pe moment in aplicatie, nu poti pune poze din galerie, asa pui poze normale.

Practic story vrea a fi un competitor pentru snapchat (pe care faci acelasi lucru, postezi poze facute din aplicatie care se sterg automat dupa 24 ore)

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Apesi pe acel "+"
Cand îți apare camera, tragi in jos, si o sa iti apară pozele.

| jnfhjfuh a răspuns:

Poti sa pui poze si din telefon. Cand dai sa pui poza la "povestea mea" iti apare camera. Trage in jos pe ecran, exact ca si cum ai da sa vezi bara de notificari. Dar poti sa pui poze doar din ultimele 24 de ore