| Lucinca a întrebat:

Cum pot sa aflu codul unei pagini? Eu chiar nu gasesc stiu ca ar trebui sa apara sus la link, dar nu apare. si chiar nu stiu ce sa fac ca sa-l aflu.

Răspuns Câştigător
| DanielaTfpt a răspuns:

Deci. intrii la editeaza pagina>roluri de administrator... si dupa sus la link apar niste cifre! La mine asa : 138091306329505. Dupa aceea faci asa : @[138091306329505:0]. Si acesta e codul :*.

| Lucinca explică (pentru DanielaTfpt):

Multumesc mult!:*:*

| DanielaTfpt a răspuns (pentru Lucinca):

N-ai pentru ce

6 răspunsuri:
| ilovemovies a răspuns:

Te uiti la linkul paginii respective..si o sa fie niste cifre acolo.happy

| Lucinca explică (pentru ilovemovies):

Nu sunt! Asta incerc sa spun...

| ilovemovies a răspuns (pentru Lucinca):

Aaa. atunci, scuze nu stiu sad

| Lucinca explică (pentru ilovemovies):

Mersi oricum ca ai vrut sa ma ajuti:*