| ღ♥Biiån©å ♥•ღ a întrebat:

Buna cum pot sa castig bani usor?
Am 13 ani laughing

Răspuns Câştigător
| Aleeeeeeee a răspuns:

Buna happy si eu am 13 ani si tocmai am pus o intrebare referitoare la asta. Poti face curatenie in casa, spala vasele si ii poti cere mamei tale cativa bani la fiecare sfarsit de saptamana ( poti arunca o privire la intrebarea mea, cand voi primii raspunsurihee hee )
Sper ca te-am ajutat happy

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bani de la părinți dacă ești cuminte!
La vârsta ta nu te angajează nimeni, ești considerat un copil fără discernământ și nu poți fi însărcinat nici cu cea mai mică obligație lucrătoare.
Ai timp destul după 18 ani să și lucrezi.
Pa, pa.

| smile a răspuns:

Nu cred ca prea poti. fundita?happy

| pinky_2290 a răspuns:

Poti sa fii reprezentant Avon :-)

Răspuns utilizator avertizat
| MeGhosta a răspuns:

Depinde de unde esti big grin la mine pe litoral se vand baloane [sau in mall`uri] ori imparti pliante etc.big grin Succes :*

| Americanuu a răspuns:

Asteapta pana la 15 ani sa poti lucra cu jumatate de norma. Pentru a imparti pliante pe strada sau ca reprezentant AVON nu iti trebuie nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| ღ♥Biiån©å ♥•ღ explică:

Stau in Spaniastraight face intr-un orasel din Madrid

| ღ♥Biiån©å ♥•ღ explică:

Stau in Spania intr-un miC orasel din madrid

| ღ♥Biiån©å ♥•ღ explică:

Stau in Spania intr-un miC orasel din Madrid