| AndreeaWildVine a întrebat:

cum pot să devin userul anului? aştept răspuns de la USERUL anului

2 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Se pare ca userul anului e prea ocupata sa iti raspunda tongue, dar nu fii dezamagita trebuie sa faci exact ce ti'a spus iulia.
Bafta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da cate mai multe raspunsuri corecte si asa primesti fundite multe si asa devii expert si pe la sfarsitu' anului aia care te plac o sa te voteze si o sa fii userul anului [scuze ca nu sunt eu aia de la care voiai sa primesti raspunslaughing]