| F3dA001 a întrebat:

Buna cum pot sa-i sucesc mintile unei fete? finda

Răspuns Câştigător
| Wowhow a răspuns:

Salut! In primul rand, da, e adevarat ca depinde de fata,dar sunt si cateva reguli general valabile. Crede-ma ca stiu, doar sunt fata.happy Deci, faza cu ignoratul unei fete nu merge decat daca esti cel mai tare si frumos tip din imprejurimi. Si nici asa nu e o sansa de reusita de 100%. Deci sa nu incerci asta, pentru ca ii va fi mult mai greu sa iti dea semne ca te place, in caz ca asta se va intampla.Nu o lua peste picior,trateaz-o diferit de celelalte fete(ca sa vada ca e speciala), incearca sa fii mai tot timpul in preajma ei. Si inca ceva: ne e "sa-i sucesc mintile unei fete", ca doar nu esti o masina de stors minti, ok?

2 răspunsuri:
| diana22 a răspuns:

Pai... primul si cel mai important lucru este sa nu ii arati ca esti indragostit de ea...fi mai nepasator si ar fi om sa vada ca se tin fetele dupa tine

| MrBlack a răspuns:

Depinde de ce fel de fata?