| andrada a întrebat:

Buna!
Cum pot sa mut pozele dintr-un album in altul pe facebook fara sa le sterg din acel album si sa le pun iar in altu'?

Răspuns Câştigător
| EzoPunctt20 a răspuns:

Buna! Dai pe profilul tau, la fotografii, apoi click pe album. Sus, langa titlul albumului scrie "Editeaza albumul". Dai acolo. Dupa aceea, iti apare o fereastra unde poti schimba numele albumului, locatia, descriere si confidentialitate. Tot in acea fereastra, sub cuvantul "confidentialitate" scrie "editeaza fotografiile", si dai acolo. Dupa aceea e simplu, pentru ca iti apar pozele si sub ele scrie "Muta la :...", si dai click, iar apoi iti da numele celorlalte albume, iar tu selectezi!