| Princess_6302 a întrebat:

Cum pot sa setez si eu pe facebook sa nu imi vada nimeni prietenii pe care ii am? Fundaa

1 răspuns:
| andrei105 a răspuns:

Ca sa acundeti lista de prieteni trebuie sa intrati pe pagina vostra principala si click in dreapta sus pe Edit Profile

dupa care in partea din stanga alegeti Friends and Family

si in dreptul Friends apasati pe globul pamantesc si alegeti modul de afisare a prietenilor pe pagina vostra Public ( se afiseaza la toata lumea), Friends (numai prietenilor) etc. dupa care apasati Save Changhes.

Funda?big grin