| yellowsmileyface a întrebat:

Buna!
Cum pot sa sterg un cont de facebook? Sa il sterg definitiv!
Fundita!

3 răspunsuri:
| cassie200 a răspuns:

In casuta aia unde dai log out, intri la security settings, deactivate your account, jos. de acolo e simplu. sper ca te-am ajutat:*

| yellowsmileyface explică (pentru cassie200):

Am incercat dar daca vreau sa intru iar ma lasa, nu imi zice ceva de genul ca contul a fost sters

| Andeluta a răspuns:

Buna! Sigur! dai in casuta aceea LOGOUT, intri la SECURITY SETTINGS, apoi DESACTIVATE YOUR ACCOUNT! sper ca ti-am fost de ajutor! FUNDITA?