| Crippy a întrebat:

cum pot sa trimit o problema de-a mea la revista Bravo Girl? Dau funda +Vot?

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Pai trebuie sa cumperi o revista BravoGirl in primul rand happy (2 lei).
Apoi vei vedea ca sunt mai multe rubrici: sunt persoane care cer ajutor despre alimente, despre ingijire, despre sex, despre baieti, despre haine, etc. Depinde unde vrei sa pui intrebarea adioca despre ce este. Daca este de exemplu despre dragoste umbli prin toata revista si vei agsi acolo o problema a unei fete sau baiat.Depbicei aceste prbleme sunt puse in rubrica ''Love & Sex''. Chiar sus ai scris cu negru: ''Ai ceva pe suflet? Nu ai gasit raspunsuri le la intrebarile tale?'' etc. si scrie la un moment dat ''Scrie-ne pe adresa de email drlove@bravonet.ro.Trebuie sa specifici in email ''pentru rubrica Love & Sex ''. Sper ca te-am ajutat! happy

| StylesGeorgiii a răspuns:

Le scrii pe adresa redactiei BRAVO GIRL! specificand pe plic despre ce este - sau la e-mail-ul "drlove@bravonet.ro