| pisioi a întrebat:

cum sa fac sa recastig increderea la o profesoara foarte draga mie. dar.(am facut ceva ce nu trebuia sa fac o greseala cam mare)si acum cred ca profesoara aceea sia pierdut increderea in mine dupa ce a aflat. ce sa fac sa i recastig increderea.plsz.urgent!

1 răspuns:
| Selena54 a răspuns:

Okee! Dar ce ai facut de si-a pierdut increderea in tine?confused

In fine.incearca sa vorbesti cu ea si sa ii explici ce s-a intamplat de fapt sau de ce ai fost nevoita sa faci lucrul care l-ai facut. straight face tongue