| miiiraaa a întrebat:

Buna

cum sa imi fac vecini pe barn buddy?:d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna:*, draga evidenthee hee:*

este foarte simplu ca sa faci vecini pe hi5 tonguebig grin

cand intri in joc iti apare in partea dreapta ''add neighborhood'' big grin dai acolo sh o sa iti apare toti prietenii tai din lista de pe hi5 big grin:X.
Dai click pe cei care freu u ca sa fie vecinii cu tine sh apoi dai tr invitatii big grinhappy Si aprieteni tai mai au dc sa dea acc :* asta a fost tot:*

App ca tot sunt aici dupa ce dai tr invitatii mai sastepti putin sh o sa iti apara un link eee... cu acel link u poti sa il copy sh sa il pui la status la mess, sa il pui pe hi5 sau chiar sa tr mass big grin

Te pup :*sh sper ca ti-am fost de folos:Sbig grintongue

Cred ca merit si eu fundita :*?!big grin

15 răspunsuri:
| razvascump a răspuns:

Care vrea sa be facem vecini la ferma Click aici : http://www.hi5.com/......pCanvas.do

| razvascump a răspuns:

Care vor sa fim vecini la barn buddy: http://www.hi5.com/......pCanvas.do

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fie prieten cu tine si dai unde scrie add more neigbors...selectezi si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.hi5.com/......pCanvas.do

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai steua mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lklll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.hi5.com/......pCanvas.do

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://bobytuzz.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adresa mea de mail e www. sweet_ramonik21@yahoo.com cand dau sa imi fac vecini imi cere un cod ma poate ajuta cineva ori sa imi dea codul ori trimite ti mi invitatie pe barn buddy

| AndR3y_2220 a răspuns:

Pentru a ma adauga ca vecin la Barn Buddy foloseste unu din urmatoarele link-uri...:D

http://www.hi5.com/......pCanvas.do

SAU

http://www.hi5.com/......pCanvas.do

Multumesc!

| rebelboy2011 a răspuns:

Sall, si eu ma joc barn baddy, dai unde ai prieteni barn baddy este acolo "ad friend" sau "adauga prieten"

Răspuns utilizator avertizat
| miiiraaa explică:

Da asa am facut dar imi zice ca nu pot trimite invitatii pana cand nu dau un link sau ceva de genu thinking