| SmileYasminutzaa a întrebat:

Cum sa imi instalez jocul Need for speed Undercover? Dar sa-mi dea si explicatii cum se face.happy Cine stie Ii dau fundawinking si voturihappy

Răspuns Câştigător
| roby096 a răspuns:

In caz ce e,. exe, dai dubluclic si continui dupa instructiuni. In caz ce e.iso. ai nevoie de daemon tools. Dupa ce l-ai instalat(in caz ce nu il ai), iti va aparea in dreapta barii de start. Dai click dreapta apoi insert image, dupa care iti alegi una dintrepartiti, unde sa pui imaginea. apoi continua cu instalarea, urmanda pasii pe care ti indica

1 răspuns:
| roby096 a răspuns:

Pai zine si nou de e tip e jocu.Insatalare, adic.exe, sau imagine virtuala,.iso?