| Clara20 a întrebat:

cum sa vorbesc cu un baiat care imi place? cum sa il atrag sa ma placa?

2 răspunsuri:
| Dianaa94 a răspuns:

Pai iesi pe afara (mai mult p unde sta el ) imbracate si tu mai "sexi" dar nu vulgar,dragut dar nu foarte rozz,intreaba-l daca iese pe afara, hobiurile voastre, intereseaza-te despre lucrurile care ii plac si adu vb despre asta cand esti cu el; Bafta :* ps si zambeste-i, trebuie sa inteleaga el din toate astea.

| GaGy a răspuns:

Mereu gasesti intrebari din astea pe tpu.Fii tu insasi.Si sa nu pari prea disperata...asa cum am facut eu cu unu si acum ma crede nebuna.Am realizat ca trebuie sa i ignori.Dar daca te intreaba ceva desigur i raspunzi.