| SpectralSong a întrebat:

Cum scap de cosuri?:-s natural? fara produse din farmacii. Ceva usorwinking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masturbeazate si ungete pe fata cu crema naturala

| Maryuk해바라기 a răspuns:

Mananca usturoi...

| anem0na a răspuns:

Cosurile ne dau dureri de cap tuturor, si eu am avut! Spalati fata dimineata si seara cu infuzie de musetel (ceai care il lasi la fiert mai mult), din cand in cand de 3 ori pe saptamana inghite un catel de usturoi intreg sau il poti combina la o mancare..este cel mai bun si are proprietati antibiotice. Daca ai tenul gras nu da cosurile cu spirt sau otet..si foarte important! nu ti le sparge! infectia se va dubla iar dimineata te vei trezi cu 2 cosuri urate sau poate mai multe!

| Andra2798 a răspuns:

Dragos are dreptate! Pe langa asta, trebuie sa te speli des cu apa si sapun pe fata ( dar FOARTE des). Sau poti incerca sa te speli cu faina de malai ( de obicei seara, inainte de culcare). Sper ca te-am ajutat, Zbye happy

| Dragos_Cristache_1996 a răspuns:

Eu am scapat de cosuri renuntand la cafea, cola, ciocolata. Stiu ca suna nasol, insa cofeina provoaca eruptia cosurilor (cel putin la mine). Nu cred ca mori daca incerci o saptamana si daca e sa functioneze si la tine o sa ti se curete putin fata.