| Solanoo a întrebat:

-Buna! Cum se joaca Naruto Mugen. Dupa ce am ales naruto contra cuiva ce apas ca sa porneasca joku si daca imi puteti spune tastele cu comenzi. Dau funda si vot.puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Saya555 a răspuns:

Buna...tastele la player 1 sunt: sagetile si 1, 2 3, 4, 5, 6 din dreapta. la player 2 sunt: w,a,s,d,(cu astea te misti) si u,i,o,j,ca,l.(nu la toate personajele merg toate butoanele) Ca sa pornesti jocul trebuie sa apesi "u". Ca sa-ti alegi personajul muti cu w,a, s, d. Distractie placuta.