| Miruna_7703 a întrebat:

Buna^^! cum se numesc cei din trupa Lp[ Linkin Park] Daca se poate toti membrii trupei si la ce canta fiecare! primul raspuns corect are funda

Răspuns Câştigător
| Ella_4255 a răspuns:

Chester Bennington(vocalist, scrie cantece, actor big grin ), Rob Bourdon (baterist -- Tobe ), Brad Delson (chitarist ), Phoenix Farrell( chitara bass ), DJ Joseph Hahn( dj logik rolling on the floor ) si Mike Shinoda (chitara, pian, vocalist ). Vezi ca ii stiu tongue. Astept funda promisa...

4 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Chester Bennington- solistul trupei,voce
Robert Gregory Bourdon- este bateristul și cel mai tânăr
Brad Delson-chitara,voce
Mike Shinoda-voce,chitara,pian
Joe Hahn-keyboard,turntables, voce din spate
Dave Farrell-chitara bass, voce din spate

| AG a răspuns:

Ai aici datele de care ai nevoie
http://en.wikipedia.org/wiki/Linkin_Park#Band_members

| Daniel123 a răspuns:

Eu nu iti dau doar numele iti dau toate informatiile despre trupa http://ro.wikipedia.org/wiki/Linkin_Park da click si gata

| Nickelback a răspuns:

Chester Bennington
Rob Bourdon
Brad Delson
David "Phoenix" Farrell
Joe Hahn
Mike Shinoda