| Amali23a a întrebat:

Buna, cum vi se pare o fata de 15 ani care a fumat, (nu doar tutun) bea, care injura, se bate dar care e foarte draguta, s-a lasat de fumat si de prostii, nu mai bea mult, rar si putin, cu un chef de distractie si un vibe interesant. Nu prea are sentimente. Voua v-ar placea de ea si cum pot sa o fac sa ma placa? Cum pot sa ii ridic interesul daca ati inteles ce am vrut sa zic?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Deja este pe calea pierizaniei fiind intr-o decadere totala.
Cui i-ar putea place de un copil, ajuns in ultimul hal?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să îi ridici interesul trebuie să faci ceva pentru ea.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu știu. Probabil, e o tipă de gașcă, lipsită de inhibiții. Așa consideră ea că e cool, fără a face eforturi. Așa e firea ei. Probabil că nici nu are de la cine invăța din familie. E mediul in care trăiește. Anturajul in care se învârte.
Bea, fumează, se droghează, limbaj vulgar, mai masculină, nonconformistă etc

"Voua v-ar placea de ea"
Depinde. Am avut colege care erau așa, și care aveau o inimă de aur, in ciuda caracterului glaciar, pe care il afișau.

"Nu prea are sentimente."
Poate că are, dar nu-i pasă. Genul acesta n-ar da doi bani pentru părerile celor din jur. Știu că sunt criticate/judecate dar au devenit imune.

"cum pot sa o fac sa ma placa"
E un mister. De obicei, le atrag firile contrare, care le sprijină moral și care le câștigă încrederea.

Success! ))

| Apokales a răspuns:

Sa-mi placa? Nu. Sa fiu indragostit de ea? Da, pentru ca dragostea este oarba.

| geoconda a răspuns:

Hei! Si eu am 15 ani, beau cola si mai înjur ocazional, dar pot sa spun ca am in sat la mine o fata de 13 ani care fumează, bea, e măritată ce mai, stiu unde pot duce aceste lucruri. Cu ce se ocupa fata asta? Are vreun talent?

Cu nimic, las-o in voia sortii si nu fi dezamăgit. Lupul isi schimba blana dar naravul niciodată!