| Dadda a întrebat:

Bunabig grin.Am si eu o intrebare, mi-am facut un piercing sub buza ieri, dar aseara a trebuit sa-l scot(parintiichatterbox) Intrebarea mea e: Dupa cat timp pot sa imi dau alta gaura?

Răspuns Câştigător
| Kerli a răspuns:

1 sa-ti dai alta gaura unde? tot acolo?
2 de ce ti l-am facut daca parinti nu te-au lasat?

5 răspunsuri:
| Dadda explică:

Piercing, adica sa-ti pui un cercel sub buza, in limba, in spranceana sau in alte locuri dar nu in urechewinking

| Dadda explică:

Nu mai conteaza acum mi-am facut oricum.
Si mi l`am facut pentru ca mi`l doresc ff mult nu ma prea intereseaza parerea parintilor.nu este viata lorbig grin

| GiGeLVaSiLe a răspuns:

Ce dracu e piercing? banana in locuri stram
te?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah eu sunt si spun maine la ora 15 00

| iNeedToScream a răspuns:

Teoretic dupa ce se vindeca complet. Dar daca nu te-au lasat acum parintii, ce te face sa crezi ca te vor lasa dupa ce se vindeca? Iti spun din proprie experienta, cand aveam 14 ani parintii nu m-au lasat nicicum sa imi fac pierce altundeva decat ureche, dar dupa 4 ani de insistat, explicat, etc m-au lasat in sfarsit, si pot sa spun ca a meritat asteptarea happy Good luck!