| Insanity a întrebat:

Buna big grin
Am si eu o problema mai ciudata.Am o colega la scoala, cu care petrec destul de mult timp, suntem practic cele mai bune prietene, dar care ma loveste incontinuu straight face Adica, de fiecare data cand se bucura, ma loveste, imi da cate o palma, ma impinge, daca e suparata, la fel, iar ma loveste.Am incercat mai intai sa vorbesc cu ea, si i-am zis ca nu imi place straight face. Nici nu a fost atenta la ce i-am spus, cu toate ca i-o spun in fiecare zi.Eu nu o lovesc, o accept asa cum e. Dar deja devine ciudat, nu cred ca e normal sa dea in mine cu orice ocazie. M-am saturat de chestia asta. Daca o lovesc si eu, o sa dea si ea. Ce sa fac?straight face
Fundita puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| cristyna_1185 a răspuns:

Pai eu nu cred ca iti este asa prietena cum crezi tu, oricat de bune prietene ati fi sunt chestii care tin de respect si nu este normal sa te loveasca asa pur si simplu.eu zic sa o mai raresti cu ea si sa vezi cum se comporta. poate are o problema psihica big grin sper ca te am ajutat

1 răspuns:
| ExTaZy a răspuns:

Buna!
Eu cred ca daca ea te considera o "prietena" ar face un sacrificiu pentru tine, si ar termina cu obiceeiul acesta...
Daca tu crezi ca iti este cea mai buna prietena, eu nu cred ca asta.Pentru ca daca iti era cea mai buna prietena ar fi inteles ca te enerveaza si nu iti place sa te pocneasca.Trebuie sa fii "prietena" cu ea, nu sclava eiwinking... Daca mai vreti sa fiti prietene ar trebuie sa termine, sau tu ar trebui sa treci peste ea, daca nici atenta la ce zici tu ne este >>>!
Funda puppy dog eyes?