| L0r3na a întrebat:

Bunabig grin As dori sa stiu ce i-ati face voi cadou unui baiat care implineste 15 ani.Sau daca ati mai facut cadouri sa-mi dati si mie ideibig grin Despre el as putea sa spun ca e foarte nebunatic, ii plac chestiile ciudate, e nonconformist,hee hee... Mi-e teama sa nu dau gres, dar nu as vrea sa-l intreb asa direct ce isi doreste...[so?]. fundita pentru cele mai bune raspunsuribatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| effect a răspuns:

Cred ca cele mai potrivite sunt lucrurile personalizate
Ai putea de exemplu sa i personalizezi:
-o cravata draguta,sa scrii ceva dragut pe ea
-un tricou
Sau sa i cumperi o carte buna, trebuie sa stii tu ce citeste el
Sau o haina, daca ii plac hainele
Un tricou cu o formatie care ii place

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Un ceas fantezie de genul http://www.crownfashion.ro/......ort-808480 sau daca est genul rock poti alege ceva tip http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%c5%a3ia-rock-104926

| MusicFan_6770 a răspuns:

Uite si eu sunt asa, dar hai sa-ti zic ceva despre baietii ca noi: Noi nu prea stim ce ne dorim. Dar daca totusi ne dorim ceva, orice ar fi, ar costa foarte mult!