| alinutzu7 a întrebat:

Eu as vrea sa va intreb ce cadou as putea sa-i iau tatalui meu el implineste 40 de ani si as vrea sa fie un cadou super, ziua tatalui meu este peste 1 luna si as vrea sa imi dati idei de cadouri intre 50-80 lei pentru un barbat.Eu vreau raspunsuri rapide urgent pentru ca trebuie sa-i iau cadoul cu mult inainte ca sa il impachetez. Dar sa stiti ce ii mai place lui:are colectie de ceasuri(ceas nu-i iau sigur), lui ii plac jocurile copilaresti adica ii place wii ca am primit acum de curand si numai la el se joaca, ii mai place si imbracamintea(nu ma cam pricep sa aleg imbracaminte asa ca nu cred ca pot sa ii iau imbracaminte)si ii mai plac dar nu mai tin minte acum! Acord fundita pentru cel mai bun raspuns si cel mai adecvact intrebarii mele, pe cele care nu raspund adecvact si se prostesc nu le iau in consideratie.Multumesc.

11 răspunsuri:
| Zumbalaarebeca a răspuns:

Poti sa faceti o poza cu voi2 sau daca ai poze impreuna cu tatal tau mergi si personalizezi o cana cu poza voastra si gatahappy eu i-am facut o asfel de cana mamei mele si nu se mai deslipeste de ea in fiecare dimi e cu ea in mana savurandusi cafeauahappy eu cred ca cel mai special cadou din viata unui parinte este sa vada ca copilul sau il iubeste, sau ia-ti tatal si mergeti sa vedeti un film impreuna doar voi 2 unul 3D ar fi perfect daca zici ca ii plac jocurile si asteawinking bafta pa-pa

| DroGuleTz a răspuns:

Gandeste-te la ceva special si vezi cei place lui big grin

| RoooneyThePuf a răspuns:

Un parfum barbatesc...sau... daca chiar nu gasesti ce sa-i iei, ai putea sa-l intrebibig grin

| UninspiredName a răspuns:

Pai eu i'am luat tatalui meu cand a facut 40 un ceas de perete superb si foarte interesant e facut din sticla si e negru si nu a costat f mult oricum orice cadou i'ai face o sa il aprecieze. iti sugerez sa te duci la un magazin dintr'asta de cadouri care are obiecte de pus prin casa lumanari ceva frumos hbn.

| KaTtY a răspuns:

Buna
ai putea sa ii iei un fular barbatesc
sau o cravata
daca poarta
sau un set de parfumuri.
ce iti place tie
si sa ii placa si lui

bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, asta o sa-i placa sigur, pentru colectie: http://www.sports-and-fashion.ro/cumpara/ceas-breo-manta-silver-389176

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii plac jocurile iti recomand un cadou interesant : http://www.okazii.ro/......e-suc.html S-ar putea sa ii placa.

| nadyank a răspuns:

Buna,

Ai putea sa ii faci un pandantiv sau breloc personalizat cu poza ta si un mesaj :) http://www.argintarie.ro/blog/category/foto-gravura/

| Toader_Raisa_1998 a răspuns:

Daca are un hoby pune-il in practica adica ii place sa joace sah ia-i o tabla de sah OK. fundita?

| SpeddMarkerr a răspuns:

Cumpara-i o sticla de bautura de firma si niste haine de la Nike, Diesel, etc.

| abcdef_5600 a răspuns:

Si eu aveam intodeauna probleme in alegerea cadoului perfect, pana intr-o zi cand un prieten mi-a spus de un magazin virtual, la inceput am crezut ca nu voi gasi acolo cadourile perfecte pentru cei dragi, dar totusi m-am hotarat sa-l vizitez. Pot spune ca sunt foarte incantata de cadourile inedite si diversificate din acest magazin. Va recomand si voua sa-l vizitati: www.cadoudeco.ro :P