| Mellizza a întrebat:

Buna big grin As vrea si eu sa stiu, pentru toti cei care au Facebook, ce rol are chestia "Ciupește"?! Ce face?
Multumesc big hug

5 răspunsuri:
| Raluu a răspuns:

Chestia aia e un fel de atentionare pentru cel pe care vrei sa il ciupestibatting eyelashes

| drumulspreiad a răspuns:

Nu face nimic. e a sa ii atragi atentia altei persoane, e amuzantlaughing. eu si prietena mea ziceam ca ne invinetim rolling on the floor

| ammona a răspuns:

Am si eu nevoie de votul tau!
Tot ce trebuie sa faceti este sa dati un like pe pagina aceasta pentru a putea vota:
www.facebook.com/pages/MiniPRIX/87170810879

SI APOI LIKE LA POZA POSTATA DE MINE: www.facebook.com/photo.php?fbid=48272484...9.266430.87170810879
Daca nu dati like si primei pagini nu va aparea butonul de pe pagina mea.

Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E la misto toantoo rolling on the floor

| Sanela a răspuns:

Ciupiturile acelea au rol de a atentiona o anumita persoana, fara a-i da mesaj sau orice altceva, este un fel de simplificare!