| MaDroghezCuFericire a întrebat:

Buna big grin
Care a fost cea mai penibila provocare care v-a fost pusalaughing
Funda pentru cea mai amuzanta laughing

3 răspunsuri:
| NuamnumesuntANM a răspuns:

Au fost 2 care mau marcatlaughing din csl a 9 una sa beau bere cu sare WUEUA urat si a doua sa sarut cea mai urata fata din cls am murit atunci.

| BeAmazing a răspuns:

Sa bei bere cu castraveti murati si cu salatini [toate deodata sa le inghiti] :-&. a fost groaznic!

| ğözde a răspuns:

Sa-i spun unui coleg ca-mi place de el rolling on the floor. Si sa ies la ora de franceza la tabla si sa spun ca mi-e somn rolling on the floor.