| inghetsatacufistic a întrebat:

big grin care dintre aceste tigari sunt mai tari: kent nanotek rosu/gri sau negru?thinking Fundoaie!

5 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Cantitatea de GUDRON scrisă pe lateralul pachetului îţi va spune care sunt diferenţele. Mai mult GUDRON = mai tari.

| Isabela96 a răspuns:

Nu stie eu nu fumez si nici nu am de gand.
Dar de un lucru sunt siguta ca toate iti distrug plamni si fiecare simte tigarile in felul lui.
Gusta din toate si vei vedea cu care te drogezi mai tare, ma rog sti tu.
Unul dintre profesori mei care este si cel mai dur fumeaza rosu dar in fine tu sti cel mai bine de ce ai nevoie.
SFATUL MEU ESTE SA RENUNTI LA ELE SI VEI TRAI MAI MULT

| Alessandro a răspuns:

Bună.
Nanotek Roșu sunt cele mai tari, negrele sunt acceptabile și gri e foarte slab.
Pa-pa.

| busu1000 a răspuns:

Kent negru

| andru52 a răspuns:

Negru, cred