| ɧųɱɱεℓ đσąŗ ɧųɱɱεℓ ;х a întrebat:

Voi ce tigari fumati? Eu inca nu m-am hotarat pana acum am fumat Virginia slims rosu si albastru as vrea sa incerc si Kent nanotek... dati niste pareri despre nanotek va rog...big grin

4 răspunsuri:
| Biia a răspuns:

Pot mai intai sa'mi dau o parere despre tigari?laughingSunt o tampenie! Dar si eu am fumat asa ca numai bat apropouri pe subiectul asta.Slimsurile sunt perfecte pentru fete sunt finutse si slabutse.Nanotek e chiar super din toate punctele de vedere.Oricum.incearca si nanotek'ul si lasa'le daca poti.tongue

| εїз a răspuns:

Kent 8 si Dunhill.

| Alexxe a răspuns:

Din postura de baiat, iti pot recomanda slimurile, care sunt mai usoare.Nanotekurile sunt chiar bune, mie mi-au placut, dar nu prea imi permit sa cumpar la pachet. happy Dar, daca fumezi de un timp indelungat, iti recomand KENT LUNG! 1. Dintr-o tigara te saturi
2. Te plictisesti pana termini pachetul. :* funda?

| xasshleey a răspuns:

Niciunele nu-s bune! Lasa-te de fumat, ca numai rau iti faci.