| MissAvocado a întrebat:

Buna big grin!
Imi place mult de un baiat (el stie), si si el da semne cum ca ar fi interesat de mine big grin. Inca nu ne cunoastem foarte bine si nici nu am vb prea mult, dar a vorbit cu o colega despre mine si acea colega mi-a zis totul. Credeti ca as parea prea obsedata, sau insistenta daca i-as trimite diseara un mesaj de noapte buna, avand in vedere ca mi-am pus colega sa vb cu el? Ar parea ciudat, mai ales ca el inca nu mi-a zis ca-i place de mine, si este destul de timid?big grin

1 răspuns:
| AdelinaGeorgiana a răspuns:

Ar fi ok sa'i trimiti un mesaj, pentru. ca asa ar vedea ca inca iti mai place de el si ar trebui sa astepti pana iti spune el ceva si atunci o sa faci si tu ceva.si nu cumva sa o mai pui pe prietena ta sa vorbeasca pentru. el ca baietilor nu le place asta, ei vor ca fetele sa vorbeasca direct, si oricum faza cu " hai, du'te si zii ca il plac", sau "vezi daca ma place" sunt ca niste jocuri de copii, si nu sunt prea placute.