| Cineva_3777 a întrebat:

big grin
In aceasta toamna voi avea parte de prima zi la liceubig grin ( Trec clasa a9-a happy ) si nu prea stiu cu ce sa ma imbrac. Ma gandeam la o rochita alba din panza topita( nu mai lunga de genunchi )si niste sandale albe + accesorii. Este o idee proasta sau nu?big grin Daca da vreau pareri cum ar trebui sa ma imbrac in prima zi de liceu. Funda :X

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Fix asa m`am gandit si eu sa ma imbrac cand incep clasa a 7-a! ::

---> Este o idee foarte buna + ca daca ai merge la coafor si ti-ar face parul cu bucle (Adica ondulat) ar fi si mai bine!

---> P.S.: In toamna va fi putin cam frig, asa ca eu m`am gandit sa`mi iau ceva geaca mai scurta (geaca de toamna ).

---> Ma bucur ca te-am ajutat! :::

| Gabryel98 a răspuns:

Daca liceul are uniforma e o idee proasta dar daca nu...las fetele sa vorbeasca