| cyndrella a întrebat:

BUnabig grin
Sunt clasa a 7 a si toti rad de mine pentru ca nu am sani... spun ca niciodata nu am sa port "lucruri" pentru fete(sutiene bustiere)

Ce sa fac?
Exista exercitii pentru cresterea sanilor?

Sau altceva? Inafara de pastile silicoane si chestii de genu asta...

8 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

Off te inteleg asa am patit si eu.Nu baga seama ce spun prostii si proastele alea, injurale si tu, nu fi fraiera eu le dadeam la injuraturi de nu mai ziceau nimic.Baietii se uita si la fund nu numai la sani.Ai putea sa-ti iei sutien cu push up, daca vrei sa pari falsa, daca vrei sa pari naturala mai asteapta sa creasca ca doar nu vrei asa ieri seara sa creasca dintr-o data.papa

| FadetoBlack a răspuns:

Ştii să ignori?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si cand ai sa porti si toti baietii o sa se uite numai acolo

| Ana_4223 a răspuns:

Mai eu sunt inclasa a 8-a si nu am sani si nu ma plang au timp sa creasca si eu mai am discutii de genul asta cu colegii mai ales cu ei dar eu le zic dar tie ti se pare ca arati asa bine? mie nu mi se pare chiar daca arata..nu merita sa bagi in seama toti fraierii si fraiere, sau poti sa spui in caz de inveti bine ca: eu macar am cap nu ca tine.succes! da.le peste nas! sa nu taci din gura.ca eu le dau de fiecare data peste nas si nu imi mai zice nimeni nimic.bafta la dat °maxime°!laughing

| AllyAlly2a a răspuns:

Pai ar trebui sa ignori parerea celorlalti.winking Conteaza ce crezi tu nu ce cred ceilalti. In plus ei pot creste in timp.

| cyndrella explică:

Voi aveti dreptate si nu cred ca merita sa bag toti prostii inseama...

| Robert8871 a răspuns:

Eu iti zic sa nu-i mia bagi in seama zile ca imi place asa cum sunt

| danadanutza2398 a răspuns:

Nu contaza ce parere au ceilalti despre tine....Si in plus sani au timp ca sa creasca... Sper ca te am ajutatlove strucklove strucklove struckbig hug