| mary_2630 a întrebat:

bunabig grin
sunt cls a 8-a si anul viitor merg la liceu dar sunt foarte nehotarata in legatura cu alegerea lui laughing
as vrea sa stiu mai multe despre colegiul national iulia hasdeu din bucuresti big grin
mersi mult pentru raspunsuri >big grin

Răspuns Câştigător
| cryssbby a răspuns:

Draga Marynaa, eu iti recomand liceul LAZAR este printre cele mai bune licee, sa stii ca eu acolo merg. Iar la colegiul national iulia hasdeu nu te sfatuiesc sa mergi sunt profesori foarte exigenti si nu cred ca vrei sa inveti in stres. Te pup! fundita?

6 răspunsuri:
| cryssbby a răspuns:

Sincer nu prea stiu marynaa

| LePoneyBlanc a răspuns:

De ce nu incerci unul de renume, cum ar fi Mihai Viteazu, Sava sau Cosbuc? happy

| dotcube a răspuns:

In Hasdeu stres?rolling on the floor) E foarte lejer, nu e stres deloc tongue

| mary_2630 explică:

nu cred ca am medie de sava... dar nu vreau nici unu liceu chiar asa de greu plus ca si hasdeu este un liceu bun din cate am auzit big grin

| mary_2630 explică:

Am auzit ca in lazar nu se prea mai fac orehee hee asta mi-a spus si dirigabig grin la ce profil vrei sa intri cryssbby?