| AnutsaaAnnA a întrebat:

:d sunt noua pe TPU si as vrea sa stiu daca ma anunta si pe mine cineva daca iau fundita si cu ce ma ajuta pe mine acea funditalove struck va rogg raspunslove struck dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| Diana_7451 a răspuns:

Salut.
In primul rand, vreau sa-ti urez bun venit.
Si acum, raspunsul.
De fiecare data cand oferi un raspuns, persoana care a oferit intrebarea la care ai raspuns trebuie sa oferi un raspuns castigator. Acel raspuns se evidentiaza cu o fundita. Dupa ce strangi minimum 500 de fundite ai sansa sa devii EXPERT TPU.
Acesta se evidentiaza cu o fundita mare la pagina profilului tau.
Sper ca te-am putut ajuta.
Dca mai ai ceva intrebari, trimite-mi un mesaj privat si te voi ajuta cu cea maii mare placere.
Fundita?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai, nu te anunta cand iei funda insa in stanga se afla cum sa zicbig grin un fel de lista cu tot felul de optiuni dai pe vizualizare profil si iti arata acolo fundele. iar, fundele ajuta pentru ca la un moment dat se va face un fel de concurs pentru utilizatorul anului cine a strans cele mai multe funde si na banuiesc ca ai vrea sa castigihappy deci bafta la adunat funde:*

| remusbb a răspuns:

Pai iei o fundita daca dai un raspuns foarte bun
acea fundita te poate duce printre topuri Comunitate
nu stiu cine te poate sa te ajute sa iei fundita
papawinking fundita

| iamaprincess a răspuns:

Pai cu cat iei mai multe fundite cu atat te aproprii mai mult de a deveni expert TPU!
Adica e ceva de genu` ca daca tu ajuti pe cineva la o intrebare el te va ajuta pe tine in a deveni expert TPU...
Sper ca ti-am fost de folos!
Fundita?smugsmug