| Andreea3219 a întrebat:

Buna:d. Voi ce parere aveti despre epilatul pubian cu ceara de unica folosinta? Eu sunt PRO. Prefer sa ma doara mai mult o data, decat sa ma epilez de nu stiu cate ori pe luna. Eu una, ma epilez de 1 an cu ceara, m-am epilat si cu crema inainte. Acum ma epilez la un tip la care ma epilez si pe picioare, il cunosc de ceva vreme si nu am probleme cu chestia asta, colegele mele se mira cum de pot eu sa-mi dau chilotii jos in fata lui si stau linistita cat el ma epileazahee hee Voi ce parere aveti? Mentionez ca am 12 ani big grin va urez un an nou fericit:*

Răspuns Câştigător
| Lexii a răspuns:

Si eu tot cu ceara ma epilez am incercat si cu aparatul(cu capul de ia ca lama) dar nu se merita creste prea repede. Cu ceara suporti acolo durerea dar macar ramai fresh pentru mai mult timp. Pe mine ma epileaza mama mea.
Mi se pare ciudat ca la varsta ta(totusi ai doar 12 ani) te epileaza un barbat, daca era femeie mai intelegeam. Oricum e alegerea ta.
pup:*. Un an nou fericit si tie.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu nu sunt adepta lamei sau cremei de ras!
Tot ceară folosesc și eu dar sunt ceva mai mare decât tine.
Te epilează un bărbat? Doamne, e o nebunie! Chilotul nu se dă jos, ci se îndepărtează în zona unde urmează să se facă epilarea, indiferent că este parțială sau totală!
Mare grijă că ești micuță rău și cine știe poate te vezi pe net!
Sărbători fericite.
Pa, pa.

| Eu_7853 a răspuns:

Pai e mai ok epilatul cu ceara pentru ca firul de par creste mai subtire.Si eu cred ca e o chestie faina ca nu ti-e rusine de tipul(asa am inteles)care te epileaza.
felicitari(pe mine ma doare prea tarelaughing )

| Andreea3219 explică:

Mentionez ca nu este un tip pervers sau ceva de genu nu va faceti griji pentru mine eu oricum merg cu mama, desi mama nu intra cu mine. Oricum am mentionat ca ma epilez la el pe picioare si nu am nici o problema, asa ca am decis sa ma epilez si pubian la el. Iti dai seama ca el epileaza destul de multe fete pubian, asa ca eu sunt doar alta fata care vrea sa se epileze. Este o chestie necesara, si sa stii ca uneori barbatii sunt mai atenti decat femeile, depinde. Sora mea este mai mare decat mine cu 12 ani si a fost la o alta tipa, care tragea fara nii o chestie frate, si a venit la tipu care ma epileaza pe mine. Prima data mi-a fost rusine na dar el nu stia cum sa faca sa nu ma doara, era f atent si ma intreba la fiecare 2 min daca ma doarelaughing