| Angelia9370 a întrebat:

Am 13 ani si nu m-am epilat niciodata.Sunt roscata iar parul meu de pe maini si picioare este blond, toate colegele mele se epileaza si imi reproșează si mie.Credeti ca e bine sa ma epilez, va mai fi parul blond sau creste negru, daca sa ma epilez, cu ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă este blond nu prea se vede şi nu se cunoaşte.
Recomandarea mea este să te epilezi DOAR pe picioare, la subraţ şi în zona intimă.
Părul de pe mâini, mai ales dacă e blond, la o fată, nu deranjează cu nimic, numai dacă este prea stufos sau închis la culoare dar în cazul tău nu e necesar să-l epilezi.

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Epilator electric, obisnuieste-te de pe acumwinking
Fa-te si pe brate, nu o sa creasca negru si nici mai des contrar cercetatorilor dă p-acilișeawinking
Oricat de mult te-ai ingriji se vede horror un antebrat din ala paros, in soare cel putin = monkey laughing parul e par indiferent ca e blond sau brunetwinking chiar ieri vazui una asa cu par pe brate laughing ma uitam la bratu meu, lucea fara sa fie dat cu crema ca nah no hair
winking si la aia padurea amazoniana laughing

| Dana2103 a răspuns:

Nu creste negru, ramane la fel

| Michaeel a răspuns:

O fata se poate epila numai pe picioare, subraț și în locurile intime. Nu cred ca este nevoie sa te epilezi pe mâini deoarece parul va creste mai des și vei arata ca un bărbat.