| inghetsatacufistic a întrebat:

big hug vreau sa imi iau un telefon nou. Puteti sa imi recomandati vreunul? care sa se auda bine muzica, si sa faca si poze bune big grin.[preferabil Nokiawinking]...

Ms!:*

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nokia are telefoane dupa toate gusturile si buzunarele, consider ca sunt cele mai bune.

| daniDeeDee a răspuns:

Nokia NSeries big grin

| c0rn3l1uss a răspuns:

Nokia 5800 XpresMusic

| Love4ever.EU a răspuns:

Da Nokia 2700, se aude f bine muzica, are camera foto de 2 mega pixeli! si poate suporta card de 2 G e super tare

| shawnee a răspuns:

Eu am un N70 si sunt foarte multumita de el. pentru o camera de 2mp, face niste poze exceptionale. chiar mai bune decat alte nokia N series. Cat despre muzica... se aude destul de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Observ că e multă lume care cumpără telefoane după un scris și nu după calitate. Nokia nu are nimic în comun cu acel cuvânt.
Fără un buget... degeaba zic. Aș recomanda Samsung Jet, dar e cam scumpel.

| rosalinda1999 a răspuns:

Nokia 6600 slide...