| ANONIM10000000000 a întrebat:

Bunabig grin, vreau si eu niste porecle dragute... poate in englezabig grinhappy... ok, astept raspunsuri, mersi >papa:*big grin<

Răspuns Câştigător
| DeleteAcount a răspuns:

Smooky- pentru un/o fumator/fumatoare
big head
intr-un film cu rapperi am vazut o porecla de genu...pe tine te cheama mihai deci m-dog, daca pe unu il cheama.george g-dog
puffy- pentru o fata desigur (cunosc si un baiat puffy )
lil angel -tot fata
depinde si pentru cine vrei! o fata, un baiat, pentru tine, daca pentru altcineva zi si un nume sa ne inspiram! cateva trasaturi ar ajuta da mai multe detalii.
Sweety
cookie
master
cool B
alien
mess
LoLz
the rich!
lux
Alice-fata
Redhead-roscati
J.J[gei-gei]-baieti
Sookie-baieti
Lolzy-baieti
Weii[Ueii]-fata
JoAnne-pentru fete cu nume de Ana
Zakii-fete
Maduu-fata
Axu-fata
Rufus-baiat
Daisy-fata
Ki-fata
Beezus[Bizăs]-fata
Greeni[Grini]-fata
Roaket[Rochet]-baiat
Mei-fata
sper ca ti-am fost de ajutor...winking

1 răspuns:
| Marius0012 a răspuns:

Porky