| Ioana2008 a întrebat:

Bună! Dacă acum ceva timp am visat cum o veche prietena de a băiatul de care imi place îmi zicea ca acesta ma place și eu ne-am asta și mi-a zis ca nu va ca el este mort dupa mine.Ce ar trebui sa însemne?

2 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

"și eu ne-am asta și mi-a zis ca nu va ca el este mort dupa mine.Ce ar trebui sa însemne?"

Nu stiu nici macar semantic ce ai vrut sa spui...

| Suki111 a răspuns:

Dacă l-ai visat spunându-ți ca te place asta nu înseamnă nimic…tu te gândești la el si de-asta l-ai visat.