| Alexandra2383 a întrebat:

Buna! Daca ati avea un buget din care alegeti ce sa va luati (adidasi sau haine), ce ati alege? Am gasit o preche de adidasi foarte draguti dar daca ii cumpar nu-mi raman suficienti bani pentru haine (avand in vedere ca nu prea am haine)

Răspuns Apreciat de Editori
| Ro?iu?? a răspuns:

Eu zic ca hainele, o pereche de adidasi e suficienta. Poti cauta la reduceri si vezi daca iti mai raman bani.Tricouri cauta in pepco, sunt ieftine, vezi daca iti plac.Blugi poti cauta in Stradivarius.Pantaloni de trening in new yorker. Daca esti adepta sh si ai noroc in a gasi lucruri si mai bine.Incearca sa-ti iei lucruri basic care sa para scumpe, un tricou alb (gasesti si la 10 lei) si o pereche de blugi. Sper ca te-am ajutat macar putin. Apropo, adidasi nike sau adidas, editii mai vechi sunt accesibile la pret si puma are incaltaminte ieftina, frumoasa (depinde ce-ti place) si care tine, crede-ma ca am incaltaminte aproape numai de la puma.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Păi ia-ți ce ai mai mare nevoie. dacă ai destui adidași da îți lipsește ceva anume ca îmbrăcăminte, ia-ți asta. mai e si și varianta să alegi în funcție de oferte/reduceri/care piesă din cele 2 îți place mai mult