| Xrcolor a întrebat:

Buna happy Daca cine are cont pe flyff sa imi dea si mie numele lui sau adresa de mess pentru ca am putin nevoie de ajutor (sunt incepatoare). Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Flyff... cat am jucat acest joc( nu prea mult dar l-am inteles :X )
Orcum un mic sfat
Joaca numai private!
nu juca private de romani! (am eu ceva cu romanii care isi fac servare)
Cat despre flyff e un joc ok grafica cam slaba cam animata...
Jocul este cat de cat ok avand in vedere upgradeurile la armuri, arme, scuturi
Te sfatuiesc sa te apuci de un privat.
Cat despre jourile oficiale 1x
Pe propria mea piele iti spun ca nu se merita sa joci
Acolo da mai tot " faild "
Daca ai mai jucat si alte jocuri vei invata foarte repede
Daca vrei te pot ajuta eu cu mici sfaturi te astept in pm
Imi poti lasa idd`ul si te voi adauga eu happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maryusica2012 id mess si nume in joc FreezeBp happy ne vedem ^^

| Noxzy a răspuns:

Mai joci flyff?