| Xrcolor a întrebat:

Daca joaca cineva flyff sa imi zica si mie cum il cheama ( sau care e id lui de mess) pentru ca nu prea stiu sa joc si am putin nevoie de ajutor. happy Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| toreno a răspuns:

Daca e asta atunci ma bag si eu
detalii:http://www.dailymotion.com/video/x93n9w_flyff-serveur-prive_music

2 răspunsuri:
| Curiosul977 a răspuns:

Si eu joc uite aici mess-ul meu :cosmyn.cosmyn97

| Karamya a răspuns:

Da,eu joc de aproximativ o luna...dar am mai jucat inainte si stiu cate ceva..doar ca eu nu joc pe privete.
Ma numesc Karamya pe joc...doar ca eu nu joc pe primul server(mocomochi) ci pe yetti (al doilea).