| anonim_4396 a întrebat:

Buna:(! Daca mai tinet minte (http://www.TPU.ro/......u-ii/)acea prietena a aflat da tot nu ii pasa. Ce ar trebui sa fac?:((

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Timpul vorbește. Dacă vrea să înțeleagă bine, dacă nu, iarăși bine.
Sunt oameni care greșesc și nu înțeleg nimic!
Pa, pa.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai. ar trebui sa ii explici frumos. daca intelege. [trebuie sa o prinzi in toane bune cand de ex a luat un 9 la biosmug] si sa ii spui ceea ce gandesti si spune`i ca te doare si ca ar trebui sa incerce sa te intelegeaga daca nu. las`o cateva zile si va realiza singura. Succes:*